Świadectwa

Jeśli chcesz podzielić się łaską doznaną za wstawiennictwem Świętego Józefa, skontaktuj się z nami!
Świadectwa należy wysyłać na adres mailowy: prudnik@franciszkanie.com w temacie wiadomości prosimy wpisać: "świadectwo".

Zachęcamy do podzielenia się i wyrażenia swojej wdzięczności za otrzymane łaski dzięki wstawiennictwu Świętego Józefa!

Niezwykła skuteczność wstawiennictwa świętego Józefa.

Szczęść Boże,
Chciałam dać świadectwo niezwykłej skuteczności wstawiennictwa świętego Józefa.
Modlę się za wstawiennictwem św. Józefa prosząc o różne łaski.
Pan Bóg wysłuchał wszystkich moich modlitw zanoszonych przez wstawiennictwo tego wspaniałego patrona.
Przeszłam szczęśliwie operacje bez bólu i powikłań z cudowną opieką lekarską i całego personelu, poznałam wspaniałego człowieka o dobrych sercu, z którym planujemy wspólną przyszłość, którego nazwisko wiąże się z imieniem świętego Józefa, a w między czasie pomógł mi zapomnieć o osobie, która w znaczący sposób mnie zraniła.Pomógł w sprawie wyjazdu na wakacje do Hiszpanii, o których marzyłam od wielu lat, ustrzegł mnie przed niepotrzebnym dla mnie zabiegiem,wyprosił mi łaskę prawie już pełnego zdrowia i sił, mobilizacji do ćwiczeń, do załatwienia różnych spraw,wybłagał łaskę uwolnienia ze zranień z przeszłości,odbudował poczucie własnej wartości,aktualnie wyprasza rozwiązanie trudnej sytuacji z domem- już są pierwsze pozytywne kroki, wyprosił łaskę uwolnienia od lęków, pomaga mi w pracy, z której jestem bardzo zadowolona, też prosiłam go o pomoc w znalezieniu, w cudowny sposób pomaga mi finansowo-nagle napływają dodatkowe pieniążki na potrzebne sprawy, pomógł mi przetrwać wszystkie wizyty kontrolne u wielu lekarzy i dojść do zdrowia. Moje życie stało się w końcu bardziej spokojne, stabilne i ułożone, zawsze znajdują się osoby obok mnie które w razie potrzeby służą pomocą. Święty Józef także wstawił się za moim zmarłym dziadkiem- pomógł spokojnie odejść do Pana i przeżyć ostatnie dni życia z chorobą bez aż tak wielkiego bólu. Święty Józef pomaga mi w każdej dziedzinie życia, opiekuje się mną i moimi bliskimi. Odmawiam 30 dniowe nabożeństwo ku czci świętego Józefa, napisałam parę listów do niego, zamówiłam kilka Mszy Świętych w parafii św. Józefa w Prudniku, za które bardzo dziękuję, prosiłam też o modlitwę przez wstawiennictwo św. orędownika. Święty Józef to cudowny patron. Dziękuję Ci mój opiekunie w niebie za wszystkie wyproszone mniejsze i większe łaski i przepraszam, że dopiero teraz pisze swoje świadectwo.
Polecajcie i oddawajcie swoje troski i potrzeby św. Józefowi- On nigdy nie zawodzi i działa zazwyczaj bardzo szybko. Nie warto tracić wiary i się zniechęcać. Święta rodzina zawsze pomaga.

Z Panem Bogiem,
Iza

Dodano: 26.04.2018
Łaski które otrzymałam za przyczyną Świętego Józefa

Szczęść Boże , 
Chciałam się podzielić świadectwem, łaski które otrzymałam za przyczyną Świętego Józefa, 
Na początku grudnia napisałam list, który przeczytałam pod figurą Świętego Józefa w kosciele.
Prosząc, abym mogła odnowić kontakt z osobą, którą kocham. Chciałam  żeby mnie odwiedził u mnie w domu, żebyśmy porozmawiali. Miesiąc pózniej okazało się, że ten mężczyzna odezwał się do mnie. Ze względów zdrowotnych nasze spotkanie miało być przełożone.
Niestety pewnego wieczora poparzyłam sobie nogę i zadzwoniłam prosząc Go o pomoc. Przyjechał. Odwiedził mnie, tak jak prosiłam w liście (nie chcialam w takich okolicznościach). Nasza rozmowa byla krótka, ale moim zdaniem uczucia między nami się odnowiły i wróciło to co dawniej.
Modlę się ciągle o to aby Bóg złączył Nasze drogi sakramentem. Jest on dla mnie ogromnym wsparciem,  dodaje mi sens w moim zyciu. 
Kolejną prośbę kierowałam z intencja dostania sie na doktorat, abym mogła mieć dorobek naukowy . W co bardzo wątpiłam. Jednak po prawie dwóch miesiącach zaczełam chodzić na konkursy, nagle pojawiły sie konferencje w których mogłam brać udział.
Świety Jozef mnie wysłuchał i jestem mu za to ogromnie wdzięczna.
Mam nadzieję, że kolejna intencja, ktorą proszę zostanie wysłuchana a te o które proszę zostana pomyślnie zakończone. 

Patrycja 

Dodano: 25.03.2018
Jak pomógł mi św. Józef

Szczęść Boże.
Chciałabym złożyć świadectwo, w jaki sposób pomógł mi św. Józef. On jest bardzo cudownym świętym.
W przeciągu kilku miesięcy spełnił moje dwie bardzo wielkie prośby.
Pierwszą z nich było dostanie wymarzonej pracy, co praktycznie graniczyło z cudem. Drugą spełnioną prośbą było rozpoczęcie kursu na prawo jazdy.To dla mnie też było bardzo trudne  ze względu na trudne dojazdy. Zostało mi dane i to.
Święty Józef jest tak silnym, niesamowitym świętym, że nie ma dla niego nic niemożliwego.
Zaufajcie Mu i z wiarą powierzcie swoje troski. Zobaczycie jakie cuda się zadzieją.
Święty Józefie dziękuję Ci za wszystko. Miej mnie w swej opiece każdego dnia!
Szczęść Boże !
Monika

Dodano: 17.03.2018
Nigdy św. Józef mnie nie zostawił samego

Prosiłem św. Józefa o dobrą pracę, w której bym sobie poradził i miesiąc później pojawiła się szansa stażu z urzędu pracy w dużej francuskiej firmie i to zgodnej z moim wykształceniem i blisko miejsca zamieszkania.
Cieszyłem się i byłem wdzięczny św. Józefowi że mam szansę tak zacząć swoją karierę zawodową po studiach i byłem pewien że uda się dostać ten staż. Ale okazało się że urząd pracy robi problemy bo ta firma ma wielkopolski NIP (oddział w którym starałem się o staż jest w małopolsce, gdzie mieszkam).
Dostałem jednak telefon że zamiast stażu proponują mi umowę o pracę przez agencje pracy tymczasowej na zastępstwo za pracownicę która jest w zagrożonej ciąży i będzie na zwolnieniu do porodu a potem przez przynajmniej 8 miesięcy na macierzyńskim. Z jednej strony cieszyłem się że będę miał pracę zamiast stażu (wyższe zarobki, staż pracy i lepiej praca wygląda w CV niż staż) ale z drugiej strony źle się czułem z tym że mam pracę przez to że życie dziecka nienarodzonego jest zagrożone. Ale dowiedziałem się później że ta kobieta wyszła ze szpitala więc sytuacja musiała się polepszyć. 

Teraz, kiedy zacząłem pracę bardzo się stresuje i jestem w niezbyt dobrym stanie psychicznym i fizycznym ale zawsze kiedy poproszę św. Józefa o pomoc to ona przychodzi. Nigdy św. Józef mnie nie zostawił samego z moimi problemami i wstawia się za mną w niebie.
Pozdrawiam,
Szymon

Dodano: 17.03.2018
Mały cud od św. Józefa

Szczęść Boże,

Chciałabym podzielić się świadectwem mojego małego cudu otrzymanego od św. Józefa.

Od 3 lat jestem mężatką i matką. Choruję na nerwicę lękową i natręctw myślowych. Cały mój świat runął kiedy lęki i natrętne myśli powróciły we wrześniu 2017 roku. Nie miałam na nic siły i ochoty, bałam się sama nie wiem czego, moje myśli mnie wykańczały, sypało się moje życie, małżeństwo-wszystko. Byłam zrozpaczona i na skraju wytrzymałości. Chciałam popełnić samobójstwo by uciec od tego co się dzieje w mojej głowie. Nie miałam wsparcia w mężu, który z resztą myślał, że coś sobie zmyśliłam. Początkowo myślałam nawet, że jestem opętana. Szukałam pomocy gdzie mogłam, psycholog-niekoniecznie pomogła ale uświadomiła, że nie zmyślam a faktycznie jest to nerwica bardzo nasilona. Chciałam odejść od rodziny by męża i dzieci już nie wykańczać swoim codziennym płaczem. Jednak jakaś siła mnie powstrzymywała.

Jadąc do rodziców na Wigilię, w telefonie znalazłam modlitwę i listy do Św Józefa.

Myślałam spróbuję co mi szkodzi. Napisałam trzy listy i ufałam, że pomogą i modlitwy i prośby z listów. Po ok dwóch tygodniach myśli zniknęły, pojawiają się ale już tak nie bolą, a ja staram się być dobra matką i żoną. Lęków też już nie mam. Wierzę, ufam i dziękuję św. Józefowi za wysłuchanie modlitw i próśb.

BOŻE -TY BĄDŹ NASZYM PRZEWODNIKIEM W ŻYCIU I TOBIE CAŁYCH NAS ODDAJĘ I POWIERZAM.

Ewa

Dodano: 23.01.2018
Św. Józef moim opiekunem i patronem

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Dziewica Maryja.

Pragnę złożyć świadectwo pomocy od św Józefa, którego wybrałam sobie na opiekuna i patrona.
Odnalazłam Go w tragicznym momencie mojego życia kiedy to zostawił mnie po 20 latach małżeństwa mąż.
Św. Józef, gdy poproszę go o pomoc wysłuchuje mnie. Modliłam się o poprawę mojej sytuacji finansowej. W zakładzie, gdzie pracuję praktycznie nie ma możliwości dorobić sobie dodatkowych pieniędzy, gdyż tego się po prostu nie stosuje. Jakie więc było moje wielkie zaskoczenie, gdy przyszła do mnie przełożona z propozycją dodatkowej pracy za wysoką premię, będzie też możliwość dorobienia sobie w jednym zakładzie pracy. Byłam na etapie szukania dodatkowej pracy, ale mam nieletnią córkę, której nie chciałabym zostawiać całkiem samej przez cały tydzień.
Dla mnie jest to cud, którego bym się nie spodziewała.
Św. Józef pomaga mi również znaleźć miejsce, aby zaparkować auto, gdzie pod moim zakładem pracy graniczy to z cudem.
Św. Józefowi powierzam również mojego męża, którego czuję przyprowadzi do domu, oraz moje dzieci.
Powierzam mu nawet moje auto, które się często psuje, ale zawsze blisko domu nigdy w trasie, gdzie jeżdżę odwiedzać moich kochanych rodziców.
Św. Teresa mówiła prawdę, św. Józef pomaga i ja wierzę, że pomoże mi w odbudowaniu mojego małżeństwa. Wierzę, że wstawi się za mną do Boga, aby moje małżeństwo się odrodziło.

Ewa

Dodano: 17.12.2017
Świadectwo wysłuchania modlitwy o dobrego męża do Św. Józefa

Chciałabym podzielić się świadectwem dotyczącym mojej modlitwy o znalezienie dobrego męża za przyczyną świętego Józefa.

 W dzisiejszych czasach gdy podstawowe wartości przeżywają kryzys ciężko o spotkanie dobrej osoby, z którą można by zbudować relację opartą na Bogu. Od zawsze nosiłam w sobie pragnienie posiadania kochającego męża i prawdziwie szczęśliwej rodziny.... (czytaj dalej)

Karolina

Dodano: 21.11.2017
Telegram do św. Józefa

Szczęść Boże.
Chciałabym podzielić się świadectwem łaski jaką uzyskałam za wstawiennictwem Św. Józefa.

W sierpniu tego roku usłyszałam o "telegramie" do św. Józefa. Napisałam list do tego Świętego, żeby wstawił się za mną przed Panem, i pomógł mi znaleźć pracę.
Pracowałam w butiku, ale szukałam pracy biurowej, zgodnej z moim wykształceniem. W liście napisałam jakiej pracy szukam, w jakich godzinach (ze względu na małe dziecko szukałam pracy do 15-16) i żebym dostała pracę jeszcze w tym roku, do końca jesieni....

Dodano: 29.10.2017
Zasługa wstawiennictwa św. Józefa
Dzień dobry,
chciałabym przedstawić sytuację jaka niedawno się wydarzyła. Dwa tygodnie temu babcia mojego męża trafiła do szpitala, miała 95 lat. Tak się złożyło, że znalazłam się w tym czasie w kościele pod wezwaniem Św. Józefa i pomodliłam się za to by była z nami do 100 lub więcej lat i poprosiłam, żeby jeśli to nie jest możliwe dał jej dobrą śmierć. Operacja babci się powiodła i wróciła do swojej córki, po paru dniach przyjechało parę osób ją odwiedzić i porozmawiać, babcia była w bardzo dobrej kondycji, śmiała się, żartowała i zapraszała na kawę. W pewnym momencie ktoś powiedział, że chyba zasnęła. Zasnęła na wieki, wśród bliskich, kochających ją osób, bez bólu z uśmiechem na ustach. Na jej pogrzeb przyjechało 200 osób, choć była zwykłą kobietą, mieszkającą na wsi, a jej zajęciami przez całe życie była praca na gospodarstwie i wychowywanie dzieci i wnuków. Myślę, że o takim odejściu każdy marzy, wśród swoich i bez bólu a pogrzeb miała królewski. Uważam, że jest to zasługa wstawiennictwa św. Józefa.
Serdecznie pozdrawiam
Ewa
Dodano: 22.09.2017
Święty Józef znalazł mi męża z moich marzeń.

Święty Józef znalazł mi męża z moich marzeń.

Chcę przede wszystkim podziękować Panu Bogu i mojemu Najdroższemu Patronowi Świętemu Józefowi.

Przez wiele lat byłam osobą samotną i po 30stce stwierdziłam że już nie ma żadnej szansy dla mnie. Przypadkowo w internecie znalazłam modlitwę do Świętego Józefa o dobrego męża oraz świadectwa innych o skuteczności tej modlitwy. Zaczęłam odmawiać tę modlitwę codziennie rano i wieczorem. Dodatkowo napisałam list do Św. Józefa z prośba jakiego męża chciałabym......

Aleksandra

Dodano: 17.06.2017

<< Previous 1 2 3 Next >>

Powered by CuteNews