Świadectwa

Jeśli chcesz podzielić się łaską doznaną za wstawiennictwem Świętego Józefa, skontaktuj się z nami!
Świadectwa należy wysyłać na adres mailowy: prudnik@franciszkanie.com w temacie wiadomości prosimy wpisać: "świadectwo".

Zachęcamy do podzielenia się i wyrażenia swojej wdzięczności za otrzymane łaski dzięki wstawiennictwu Świętego Józefa!

List do św. Józefa

 Kraków, dn. 22.11.2015r

O cudach czynionych przez św. Józefa doświadczanych, gdy wyśle mu się list, dowiedziałam się w okolicy marca tego roku. W biuletynie, które zawsze są rozkładane na ławkach w kościele u dziadków, przeczytałam, że pewna pani w ramach udzielonej łaski postanowiła założyć stronę na znanym portalu społecznościowym, chcąc by więcej osób dowiedziało się o cudach jakie można wyprosić za sprawą świętego...

Dodano: 28.11.2015
Nie należy tracić nadziei....

Szczęść Boże.
Chciałabym bardzo podzielić się moim świadectwem. Przez długi okres czasu byłam bardzo samotna, wszystkie koleżanki miały mężów, dzieci, chłopaków, pracę a ja nic. Z dnia na dzień wpadałam w coraz większą depresję.
Każdego dnia powtarzałam sobie i swoim bliskim: Nic w życiu mnie dobrego nie czeka, przegrałam życie, jak mam tak cierpieć to wolę umrzeć.
Czytałam w sieci różne artykuły, przez przypadek natrafiłam na świadectwa ludzi, którzy wyprosili łaski u św. Józefa. Pewna Kobieta pisała, że można napisać list do świętego Józefa i poprosić w nim o to czego najbardziej nam potrzeba. Myślę sobie: aaaa co mi szkodzi.... Wzięłam kartkę i zaczęłam pisać, zwierzyłam Mu się jak najlepszemu przyjacielowi. Napisałam czego mi brakuje do szczęścia. W moim przypadku był to chłopak "na poważnie" i praca. Schowałam list do książeczki.
Często odmawiałam litanię do Świętego Józefa. W święto św. Józefa poszłam na mszę świętą. Nie musiałam długo czekać na cud, za parę tygodni poszłam na randkę ! Dziś jesteśmy już narzeczeństwem a od przyszłego tygodnia zaczynam pracę w swoim zawodzie!
Dziś wiem, że nie należy tracić nadziei.... trzeba ufać i się modlić.
Pozdrawiam
M

Dodano: 11.11.2015
Dzięki jego wstawiennictwu nie pozostałam bez pracy

Szczęść Boże,

Chciałabym podzielić się swoim świadectwem doznania łask za przyczyną św Józefa. Dzięki jego wstawiennictwu nie pozostałam bez pracy,choć sytuacja była trudna... (więcej)

Dodano: 14.07.2015
Święty Józef zawsze pomoże!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Pranę złożyć świadectwo z otrzymanej łaski za pośrednictwem Świętego Józefa.
Miałam trudności zdać egzamin teoretyczny na prawo jazdy podchodziłam do egzaminu trzy razy.
Za każdym razem było co raz gorzej zdobywałam małą ilość punktów uczyłam się często. Przed kolejnym egzaminem modliłam się do Serca Maryji i Telegramem do Świętego Józefa, byłam bardzo zestresowana i zrezygnowana, ale powierzyłam wszystko Matce Najświętszej i Świetemu Józefowi i zdałam egzamin teoretyczny.
Modlę się do Świętego Józefa codziennie i wierzę, że mnie nigdy nie opuści.
Teraz odmawiam 30 dniowe nabożeństwo do Świętego Józefa.
Jak macie jakiś problem idźcie do Świętego Józefa On zawsze pomoże!!!

Szczęść Boże 
Marcelina

Dodano: 04.04.2015
Ukochany Józef już mi pomógł!

Szczęść Boże! 
Odmawiam Nowennę do św. Józefa 30 dniową, ledwo co zaczęłam, a ukochany Józef już mi pomógł. Dodam, że jestem w trakcie odmawiania tej nowenny. Dzisiaj mam zaledwie 5 dzień dopiero. Modlę się do św. Józefa ponieważ źle układały mi się relacje z chłopakiem. W ogóle nie mięliśmy kontaktu, bo on pracuje albo zawsze coś. Po czym zaczął się odzywać, przyjeżdżać.
Dziękuję ci Józefie że mi pomagasz i masz mnie w swej opiece.
Zachęcam w trudnych sprawach zawierzyć się Józefowi, a on pomoże na pewno, potrzeba nieraz wytrwałości i gorliwości w modlitwach.
Pozdrawiam wszystkich z Bogiem,
Adrianna.

 

Dodano: 26.03.2015
chyba winna jestem świadectwo św. Józefowi.

Szczęść Boże, 
chyba winna jestem świadectwo św. Józefowi. 
Mój kontakt ze Św. Józefem trwa od dość niedawna. Od kiedy zaczęłam planować ślub, kończyć studia i myśleć o przyszłości ze świadomością że w tym mieście w którym narzeczony ma prace i planujemy mieszkać mogę nie znaleźć pracy w zawodzie, napisałam więc maila do św. Józefa z prośbą o pomoc. Mail był spontaniczny, totalnie nie wiedziałam jak się za niego zabrać, stwierdziłam że potraktuje go dość poważnie, tak jak bym pisała poważnie z prośbą o pomoc. Napisałam, A pod jaki adres wysłałam? WYMYŚLONY. ZAWSZE ale to zawsze gdy jest błąd w adresie maila, dostaję zwrot wysłanej wiadomości. Narzeczony gdy mu o tym powiedziałam od razu spytał: I co? Mail  się zwrócił?...(więcej)

Dodano: 29.01.2015
Od czasu dorastania modliłam się do Niego o dobrego męża.

Szczęść Boże,

O świętym Józefie słyszałam od zawsze. Od czasu dorastania modliłam się do Niego o dobrego męża. Wreszcie poznałam mężczyznę, który wydał mi się tym jedynym. Pokochaliśmy się, zaręczyliśmy, ale bez planów na ślub, bo ja wracałam do swojego rodzinnego miasta, a on nie miał pracy i tak to odwlekaliśmy...(więcej)

Dodano: 24.11.2013
Święty Józefie opiekuj się naszą rodziną.

Szczęść Boże

Nazywam się Bogusława, mam męża i dwóch synków (2,5 roku i 16 miesięcy). Zeszły rok prawie cały mąż nie pracował, żyliśmy z oszczędności, które topniały bardzo szybko...Perspektywa była przerażająca, bez pracy, bez pieniędzy, z dziećmi, a mąż wybrzydzał z pracą, nie chciał pracować za najniższą stawkę - wolał wogóle nie pracować...

Dodano: 29.05.2013
W cichości wkradł się w moje życie...

Święty Józef, święty o którym tak naprawdę niewiele się mówi, nie znajdzie się w Piśmie Świętym ani jednego słowa, które wypowiedział, opiekun, cień Ojca...
Nie zwracałam większej uwagi nigdy na św. Józefa do pewnego momentu, kiedy to po cichu wkradł się w moje serce.

Dodano: 29.03.2013
Powered by CuteNews