Świadectwa

Jeśli chcesz podzielić się łaską doznaną za wstawiennictwem Świętego Józefa, skontaktuj się z nami!
Świadectwa należy wysyłać na adres mailowy: prudnik@franciszkanie.com w temacie wiadomości prosimy wpisać: "świadectwo".

Zachęcamy do podzielenia się i wyrażenia swojej wdzięczności za otrzymane łaski dzięki wstawiennictwu Świętego Józefa!

Święty Józef znalazł mi męża z moich marzeń.

Święty Józef znalazł mi męża z moich marzeń.

Chcę przede wszystkim podziękować Panu Bogu i mojemu Najdroższemu Patronowi Świętemu Józefowi.

Przez wiele lat byłam osobą samotną i po 30stce stwierdziłam że już nie ma żadnej szansy dla mnie. Przypadkowo w internecie znalazłam modlitwę do Świętego Józefa o dobrego męża oraz świadectwa innych o skuteczności tej modlitwy. Zaczęłam odmawiać tę modlitwę codziennie rano i wieczorem. Dodatkowo napisałam list do Św. Józefa z prośba jakiego męża chciałabym......

Aleksandra

Dodano: 17.06.2017
Święty Józef to Wielki Święty!

Szczęść Boże
Chciałabym Ci podzielić się moim świadectwem dotyczącym Świętego Józefa. W 2014 roku przeczytałam artykuł w gazecie katolickiej o pisaniu  Listów do Świętego Józefa tutaj artykuł na ten temat:
http://www.niedziela.pl/…/Diecezjanie-listy-pisza-do-sw-Joz…
Piszę  list i wkładam go za obarazek lub zostawiam gdzieś w kościele przy figurze Świętego Józefa. Napisałam kilka listów na początku w to nie wierzyłam, ale nic nie miałam do starcenia. W pierwszym liście pisaliśmy z mężem między innymi o dodatkową pracę dla niego  i do tego odmawiamy nowenne i w ciągu dwóch tygodni od skończenia nowenny mąż dostaję dodatkową pracę koło domu. Pózniej przez około cztery miesiące nie mieliśmy samochodu co był dla nas koszmarem, bo z małymi dziećmi  przemieszczanie się w autobusach  jest okropne.  Znowu napisałm list i samochód dostaliśmy od moich rodziców . Tata nagle powiedział, że zmnienia samochód, a niby wcześniej mówił, że skodą będzie jedził do końca.Potem pisałam o pracę dla siebie i dostałam ją mimo tego, że ja o pracę się w pewnej instytucji nie prosiłam tylko o praktyki do mojego kursu pedagogicznego, ale  prowadządca  zreygnowała i mi zaproponowano pracę. W styczniu 2015 r pisaliśmy z mężem o nowe większe mieszkanie -  dom, (tutaj też zdalismy sie na Świetego Jóżefa, pisaliśmy, że nie prosimy o luksusy tylko aby to był parter, bez obciążeń kredytowych a na resztę zdajemy się na Świetego Jóżefa i po skończceniu 30 dniowego nabożeństwa do Świetego Józefa dowiaduję się, że i w tej sytułacji przyjdzie rozwiązanie. Dosłownie dzień po odmówieniu nabożeństwa dowiaduję się, że spodziewam się trzeciego dziecka i stytułacja z naszym 2-pokojowym  mieszkaniem na trzecim piętrze musi się zmienić.Moja teściowa wizięła na siebie kupno nowego mieszkania.Mamy nowe większe ładne mieszkanie i to na parterze, ale większym  owocem tej modlitwy   jest nasz trzeci synek. Święty Józef to Wielki Świety!!!!!!!!!!!!! pomaga ZAWSZE, ale nie jak tego chcemy lub sobie wyobrażamy, że tak będzie, nie nasza wizja jest najważniejsza tylko, że rozwiązanie problemu jest tak zaskakujące, że naprawdę jesteśmy zadowoleni .Pozostalłe łaski to :remont kuchni, praca, dobre rozwiązanie mojej trzeciej ciąży i wiele wiele innych łask. Jak się  modlę do Świetego Józefa to mam takie przeczucie jakbym z nim rozmawiała a Święty Jóżef roztaczał nademną opiekę.Święty Jóżef będzie ze mną zawsze,gdyż to  Towarzysz i Opiekun mojego życia.

 

Serdecznie pozdrwiam

Aleksandra Kieruj z rodziną :))

Dodano: 02.02.2017
Święty Józef znalazł dla mnie męża

Chcę się podzielić moim świadectwem, w jaki sposób Święty Józef znalazł dla mnie męża.

Przez całe życie byłam osobą samotną, bardzo pragnęłam poznać kogoś wartościowego, z kim mogłabym stworzyć rodzinę.

Zakochałam się w miłującym Boga mężczyźnie, który nie odwzajemniał mojego uczucia. Ta platoniczna relacja mocno mnie raniła i miałam za to żal do Pana Boga, że nie dane mi było otrzymać miłości tego chłopca.

W tym ciężkim dla mnie czasie dostałam od koleżanki książeczkę z nowenną do Św. Józefa. Zaczęłam ją odmawiać z wielką wiarą, że Święty Józef pomoże mi znaleźć męża, jednocześnie godząc się z myślą, że może nim być ktoś inny. Podczas modlitwy dokładnie opisywałam Św. Józefowi cechy, które pragnęłabym u swojego przyszłego męża. Siódmego dnia nowenny, na zgromadzeniu wspólnoty do której należę podszedł do mnie mój współbrat, którego prawie nie znałam i poprosił mnie o kontakt. Jak sam mi później wyznał, poczuł się tak, jakby sam Duch Święty wypchnął go do mnie. Na początku nie miałam ochoty się z nim spotkać z powodu sporej różnicy wieku między nami, jednakże dałam mu szansę upatrując w tym działania Św. Józefa.

Dzisiaj ten mężczyzna jest moim mężem, bardzo go kocham i nie widzę świata poza nim. Ma dokładnie te cechy, o które się modliłam a przede wszystkim dzięki niemu staję się lepszym człowiekiem.

Dziękuję Tobie Święty Józefie za najcudowniejszego męża na świecie oraz za wszelkie łaski, które dzięki Tobie otrzymujemy.

Polecam wszystkim poszukującym miłości i pomocy w znalezieniu pracy aby zawierzyli się Świętemu Józefowi i przede wszystkim mu zaufali!

M.
Dodano: 17.12.2016
Niebiańska pomoc

Chciałam się podzielić moimi osobistymi doświadczeniami z modlitwą i nowenną do Św Józefa.
Już jakiś czas modlę się do Św Józefa w pewniej sprawie, i choć nie zostałam jeszcze w tej kwestii wysłuchana, a myślę że może to nie jest jeszcze ten czas to chciałam powiedzieć o wielkim wstawiennictwie i pomocy Św Józefa. Nasze modlitwy do niego nie są zmarnowane on nas wysłuchuje i opiekuje się nami codziennie :) to niesamowite!
Mieszkam sama z dziećmi i doznałam nie raz dosłownej pomocy od Św Józefa odkąd powierzyłam i robię to codziennie nasz dom, wszystko co się psuje zostaje w niesamowity sposób natychmiast naprawione. Z początku myślałam, że to przypadek ale teraz dosłownie wiem, że to robota Św Józefa. Powierzyłam mu również swój samochód, wiadomo jak to kobieta sama nie zna się i to jeszcze na awariach samochodowych, a tu pomoc w tej kwestii mam iście niebiańską, nie jeden raz św Józef uchronił mnie także od wypadku wręcz w nieziemski sposób to nie do opisania. Ktoś z zewnątrz może pomyśleć, że to przypadek ale ja wiem swoje. Polecam każdemu, a szczególnie samotnym kobietom, które borykają się z brakiem męskich rąk do naprawy czegokolwiek w domu, modlitwę i ochronę do Św Józefa, możecie być pewne, że on was nie opuści i weźmie w obronę was i wasz dom :) Spróbujcie a same się przekonacie :)
Dziękuje Ci Św. Józefie :) jesteś wielki! acha no i wierze, ze moja sprawa też wkrótce się rozwiąże za Twoją przyczyną :) Bądź pozdrowiony!
Anna

Dodano: 15.05.2016
św. Józef mnie nie zawiódł!

Zmagam się z bezrobociem, więc postanowiłem podnieść swoje kwalifikacje (by mieć większą szanse na znalezienie pracy).
Napisałem list do św. Józefa. W liście poprosiłem, by św. Józef mi pomógł zdać egzamin i by się mną opiekował.
Rozpocząłem kurs i nagle, niespodziewanie firma, w której robiłem kurs musiała zostać przeniesiona w inne miejsce, poza miastem w którym mieszkam. Strasznie się martwiłem, czy dokończę kurs, który zacząłem. Nie mam auta, myślałem, że nie będę miał czym dojeżdżać, ale postanowiłem modlić się dalej do św. Józefa i św. Józef mnie nie zawiódł!
Co się stało? Nie dość, że zdałem egzamin, to miałem jak dojeżdżać na kurs! Ludzie, którzy mnie odwozili nie wzięli ode mnie nawet złotówki (nawet, gdy proponowałem im pieniądze).
Dziękuje św. Józefie za opiekę nade mną! Chwała Panu !!!"

Anonimowy czciciel św. Józefa

Dodano: 09.05.2016
Święty Józef nie zawodzi!

Szczęść Boże!

Ciesze się ze trafiłam na te świadectwa, bo dodały mi wiary i zainspirowały mnie aby właśnie zwrócić się do św. Józefa i za jego wstawiennictwem szukać pomocy u Pana Boga. W dniu kiedy mój maż został wysłany na przymusowy bezpłatny urlop, rozpoczęły się zwolnienia i perspektywy na utrzymanie pracy były marne, zupełnie przypadkowo dostaliśmy nowennę 30 dniowa do Św. Józefa.
Od razu rozpoczęliśmy ja odmawiać właśnie w intencji aby maż wrócił jak najszybciej do pracy.
Ja obecnie nie pracuje, mamy niespełna dwuletniego synka i jestem w kolejnej ciąży, wiec naprawdę było o co walczyć. Święty Józef jest super skuteczny, bo jeszcze w trakcie odmawiania nowenny maż został wezwany do pracy, a żeby okazać swa mac Pan Bóg sprawił, ze oprócz tego został wysłany na kurs aby podwyższyć swoje kwalifikacje. Dziś ma dodatkowe obowiązki, które sprawiają ze jest niezbędny w firmie, no może nie jest niezastąpiony, ale na pewno ciężko będzie się go ot tak pozbyć :-)
Dziś pamiętam o tym by wzywać jego pomocy nawet w drobniejszych sprawach i widzę jak wszystko zaczyna się układać, gdy modle się za Jego wstawiennictwem. Teraz czekam na spełnienie jeszcze dwóch intencji i gorąco wierze , ze się nie zawiodę.
Dziękuję Ci Jezu, Maryjo i Św. Józefie!

Emilia

Dodano: 28.04.2016
Dziękuję Św. Józefie
Szczęść Boże!
Od ponad dwóch lat bezskutecznie poszukiwałam pracy. Cały ten czas modliłam się o łaskę pracy, ale jej nie otrzymywałam.
W połowie lutego odczułam wewnętrzne "przynaglenie", aby modlić się do Św. Józefa. Zakupiłam modlitewnik rozpoczęłam modlitwę.
W internecie przeczytałam o listach do Św. Józefa. Postanowiłam napisać list do Św. Józefa z prośbą, aby wyprosił mi upragnioną pracę.
W liście napisałam, że proszę o pracę w przeciągu półtora miesiąca, co wtedy wydawało mi się niemożliwe, aby w tak krótkim czasie znaleźć pracę.
Okazało się, że św. Józef potrzebował 2 tygodni, aby znaleźć dla mnie pracę. 1 marca, a więc w miesiącu św. Józefa zaproszono mnie do podjęcia pracy.
Na razie z umową na zastępstwo, ale wierzę, że św. Józef nie takie rzeczy już załatwiał :)
Dziękuję Św. Józefie
Urszula
Dodano: 09.03.2016
Św. Józef pomógł mojemu bratu dostać się na staż

Szczęść Boże
Chciałabym podzielić się świadectwem jak Św. Józef pomógł mojemu bratu dostać się na staż.
Mój brat ukończył studia na kierunku ekonomia, ale nie mógł znaleźć pracy w wyuczonym zawodzie (pracował jako pracownik fizyczny przy pewnych pracach).
24 lutego 2015r. napisałam list do Św. Józefa prosząc aby pomógł bratu dostać pracę lub staż (w wyuczonym lub pokrewnym zawodzie).
15 grudnia 2015r. brat dostał skierowanie na staż do pewnej instytucji, udał się na rozmowę z pracodawcą, a już 16 grudnia został przyjęty na staż.
Dodam jeszcze że 16 grudzień to była środa, a praca jaką dostał mój brat to praca biurowa.
Katarzyna

Dodano: 03.02.2016
Wielka moc ma modlitwy, eucharystii i orędownictwo za wstawiennictwem Świętego Józefa i Świętej Rity

Szczęść Boże!

Chcę się podzielić świadectwami, które nie są z ostatniego okresu lecz dotyczą kilku ostatnich lat (może 5, a może 8 lat, dokładnie nie pamiętam). Nie dotyczą też one mnie osobiście, ponieważ to nie ja prosiłam o łaski za wstawiennictwem dwóch wielkich świętych orędowników tj. Św. Józefa i Św. Ritę. W obydwu przypadkach były to Msze Święte gdzie o modlitwy i wstawiennictwo prosili:
- żona w intencji swojego męża Krzysztofa (mojego kuzyna),
- koleżanka w intencji swoich dwóch synów A...... i M……

Dodano: 23.01.2016
Św. Józef wysłuchał mojej modlitwy.

Szczęść Boże!
Chciałabym podzielić się świadectwem wysłuchanej modlitwy do św. Józefa.
Modliłam się 30 dniowym nabożeństwem do św. Józefa w intencji znalezienia pracy. Prosiłam o to aby panowała tam bardzo dobra atmosfera i abym lubiła tam pracować.
Św Józef wysłuchał mojej modlitwy w przeciągu 2 tygodni od rozpoczęcia nabożeństwa i już 1.5 roku pracuje w miejscu gdzie wszyscy są bardzo mili, pomocni a ja podniosłam swoje kwalifikacje.
Św Józef wysłuchał też modlitw mojej siostry, która dostała się na studia, znalazła tani pokój do wynajęcia oraz dorywczą pracę.
Teraz zaczęłam się modlić do św. Józefa w intencji spraw osobistych z wiara że mnie wysłucha.

Z Panem Bogiem
Ania

Dodano: 28.12.2015

<< Previous 1 2 Next >>

Powered by CuteNews